تبلیغات
معارف اسلامی - اعتراض به ممنوعیت حجاب در آذربایجان

معارف اسلامی

«حجاب مصونیت است نه محدودیت»

«حجاب مصونیت است نه محدودیت»

چگونه است كه در كشور مسلمان آذربایجان كه مردم آن عمری است در سایه اسلام عزیز ادامه حیات داده اند مسلم ترین اصل آن زیر پا گذاشته می شود.
بر هیچ كس پوشیده نیست كه از آغاز تولد اسلام،این دین الهی و سعادت آفرین،دشمنان آن درصدد براندازی و از بین بردن احكام نورانی آن بوده اند.در عصر حاضر نیز سران كشورهای استكبار در راس آنها آمریكا و اسرائیل این رژیم ضد دین و ضد بشریت با بر هم زدن نظم عمومی و آرامش روانی كشورهای اسلامی برای گسترش نفوذ خود و پیشبرد طرحهای استعماری ، اصول مسلم را نشانه گرفته است.
خداوند متعال حجاب رابه عنوان پوشش ارزش آفرین برای مصونیت زن در برابر انسانهای هوسران و كوته فكر جامعه قرار داده است. این ارزنده ترین ارزش زن از حضرت زهرا سلام الله علیها به یادگار مانده است.
این روزها مسلمانان غیور از جمله خواهران دینی ما در جمهوری آذر بایجان با مسئله منع حضور زنان محجبه درمراكز آموزشی آذربایجان و شرم آورتر از آن ، به شكل قانون رسمی یك كشور مسلمان مواجه شده اند. بدون شك دستهای كثیف صهیونیسم جهانی در پشت این قضیه است.
حال بر هر مسلمان غیوری واجب است از این حركت شوم و استكباری را كه هدفی جز بر هم چیدن اسلام از صحنه زندگی بشر را نداردابراز نفرت و انزجار كند. ما ضمن حمایت از برادران و خواهران دینی خود در جمهوری آذربایجان منع حضور زنان محجبه در مراكز آموزشی رامحكوم می نمائیم.

 

 علی بخشی


نوشته شده در چهارشنبه 24 آذر 1389ساعت 10:17 ق.ظ توسط علی بخشی| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin